Witaj na stronie startowej SMS Junior
Das kann ich schon!- wyniki konkursu PDF Drukuj Email
wtorek, 16 czerwca 2020 08:16

Dziękujemy wszystkim uczniom klas 7 i 1 LO za udział w konkursie. Miło nam ogłosić zwycięzców:
W kategorii klas 7:
I miejsce: Igor Pieprzyński kl. 7c
II miejsce: Oliwia Fojudzka kl. 7a
III miejsce: Jędrzej Musiał kl. 7a

W kategorii LO:
I miejsce: Paulina Kowalska kl. 1d
II miejsce: Filip Dominiak kl. 1d
III miejsce: Paulina Najdek kl. 1d
Wyróżnienie otrzymuje Zuzanna Gaworska kl. 1e

Gratulujemy serdecznie!
Wszyscy uczestnicy konkursu zostaną nagrodzeni dodatkowymi punktami z j. niemieckiego.

 
II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno-Językowym "Male das Wort" PDF Drukuj Email
wtorek, 16 czerwca 2020 08:09

 

Z ogromną radością informujemy, że Alan Andrzejewski, uczeń klasy 7b, zajął II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno-Językowym "Male das Wort".
Gratulujemy!

 
Egzamin Ósmoklasisty PDF Drukuj Email
poniedziałek, 15 czerwca 2020 10:48

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drodzy Ósmoklasiści!

Przed Wami egzamin, który sprawdzi zdobyte wiedzę i umiejętności opanowane przez Was w czasie nauki w szkole podstawowej.  Życzymy Wam opanowania stresu, skupienia oraz wiary we własne siły i wiedzę. Każdemu z Was życzymy osiągnięcia jak najlepszych wyników!

 
Harmonogram zbierania podręczników i kluczy(tylko klasy 8)- Szkoła Podstawowa PDF Drukuj Email
środa, 10 czerwca 2020 13:52

Harmonogram zbierania podręczników i kluczy(tylko klasy 8)- Szkoła Podstawowa

 
Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 PDF Drukuj Email
środa, 10 czerwca 2020 13:49

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

 
Plan webinariów i konsultacji PDF Drukuj Email
środa, 10 czerwca 2020 13:40

Plan webinariów - 15.06-19.06.2020

Konsultacje dla uczniów- od 01.06.2020 bez zmian

 
Harmonogram prób sprawności fizycznej dla kandydatów z klubów sportowych niewspółpracujących ze szkołą 19.06.2020r. PDF Drukuj Email
środa, 10 czerwca 2020 10:41

Harmonogram prób sprawności fizycznej dla kandydatów z klubów sportowych niewspółpracujących ze szkołą 19.06.2020r.


1. Piłka nożna - boiska pod balonem, ul.Paderewskiego 35, dla kandydatów do SP i LO, SP 9:00-10:15, LO 10:30-13:30.

(obowiązuje obuwie szutrowe lub halowe - korki są zabronione)

2. Koszykówka chłopców - Hala Kosynierka, ul. Mieszczańska 4, dla kandydatów do SP i LO, od 10.00 do 12.00

3. JUDO - Hala ZS nr 18, ul.Młodych Techników 58, od 18.00 do 19.00

4. Tenis stołowy - Hala UE, ul.Kamienna 35, od 10.00 do 11.00

5. Siatkówka dziewcząt - Hala UP, ul. Chełmońskiego 43, od 10.15 do 12.00

6. Siatkówka chłopców - Hala UP, ul. Chełmońskiego 43, od 08.30 do 10.00

7. Piłka ręczna chłopców i dziewcząt - Hala UP, ul. Chełmońskiego 43, od 12.15 do 13.45

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 115

Kalendarz szkolny

P W Ś C P S N
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Mini Galeria

Sondy

Logowanie