Uczniowie SMS Junior Mistrzami Polski Kadetów! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Sekretariat
środa, 30 września 2020 12:36

Koszykarska drużyna kadetów Śląska Wrocław wygrała turniej finałowy Mistrzostw Polski do lat 16, zostając najlepszą drużyną w Polsce w sezonie 2019/20!

Podopieczni trenerów Tomasza Jankowskiego oraz Jacka Krzykały pokonali w finale WKK Wrocław 70:63. Cała mistrzowska ekipa była złożona z uczniów SMS Junior Wrocław ( uczniowie 1D, 2D i 2d LO )
Wyróżnienia indywidualne otrzymali: Jakub Bereszyński, który został ogłoszony najbardziej wartościowym zawodnikiem turnieju oraz został wybrany do pierwszej piątki zawodów oraz Mikołaj Wojciechowski, który również znalazł się w pierwszej piątce.
Warto przypomnieć, że to kolejny sukces naszych uczniów na koszykarskich parkietach. W połowie września mistrzostwo Polski wywalczyła drużyna Śląska do lat 18.