Listopadowy konkurs związany ze Świętem Niepodległości- liga klas PDF Drukuj Email
Wpisany przez Sekretariat   
poniedziałek, 09 listopada 2020 10:24

 

 

 

Czas na listopadowy konkurs związany ze Świętem Niepodległości, który obchodzimy 11 Listopada.

 

 

 

 

 

 

Konkurs dla klas 4- 5

Pocztówka dla Niepodległej - Konkurs na kartkę pocztową upamiętniającą Odzyskanie Niepodległości (można zrobić w Canvie, Paincie, Gimpie, lub manualnie. Format dowolny)Do konkursu klasa zgłasza 1 kartę.

Klasy 6-7

Plakat do hasła POLSKA NIEPODLEGŁA - Plakat upamiętniający odzyskanie niepodległości przez Polskę. Format i technika wykonania dowolne (np. kolaż cyfrowy, plakat wykonany manualnie, plakat w Canvie, Paincie, Gimpie)- do konkursu klasa zgłasza 1 plakat

Klasy 8

Kalendarium z przymrużeniem oka - forma (plik tekstowy lub infografika np. w Canvie)

Tworzymy "wymyślone kalendarium" ważnych Polskich wydarzeń. Przykład: 19 listopada 2012- Polska formalnie została członkiem Europejskiej Agencji Kosmicznej... bez dwóch zdań wydarzenie to można uznać za krok milowy w polskiej eksploracji kosmosu... przełomowe za to było i to całkiem poważnie odkrycie wynalazku rewolucyjnego w historii ludzkości czyli toalety. Nie wiadomo kiedy i kto wynalazł świątynię dumania ale właśnie 19 listopada obchodzimy Dzień Toalety.

Prace zostaną opublikowane na Facebooku oraz specjalnej stronie www. W razie pytań proszę kontaktować się z p. Machnio lub p. Lesiewiczem

Termin złożenia prac: 25.11.2020 - prosimy wysłać zdjęcia lub prace cyfrowe na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Poprawiony: poniedziałek, 09 listopada 2020 10:28