Wigilia z Mistrzami 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Sekretariat   
poniedziałek, 18 grudnia 2017 07:52

 

Już w najbliższy piątek (22 grudnia 2017 r.)  odbędzie się Wigilia z Mistrzami!

 

Spotkania młodych sportowców z autorytetami ze świata sportu, to już tradycja w naszej szkole. W tym roku gościem naszej Wigilii z Mistrzami będzie Pan Tadeusz Pawłowski - dyrektor Akademii Piłkarskiej WKS Śląsk Wrocław SA.


Niech i to spotkanie będzie dla naszych uczniów, zawodników różnych klubów sportowych inspiracją do dalszego rozwoju i wytrwałej pracy nad osiągnięciem mistrzostwa sportowego!

WYDARZENIE - FACEBOOK (aktywny link)!

 

  • Szkoła Podstawowa w budynku na Zachodniej: najpierw 3 lekcje, potem krótkie przygotowania do wigilii klasowych, a o 11.00 Wigilia z Mistrzem przygotowana przez klasę 7b i p. Sielenzak, następnie wigilie klasowe.

  • Liceum Ogólnokształcące w budynku na Słubickiej: 4 lekcje, potem krótkie przygotowanie w salach i o 12.00 Wigilia z Mistrzem przygotowana przez klasy 2b i 3b gimnazjum oraz p. Kobyłecką, p. K. Łyszczak dla klas 2 i 3 gimnazjum oraz 1 liceum, a następnie spotkania w salach z wychowawcami. Klasy 2 i 3 liceum po 4 lekcji mają spotkania w klasach.

 

Poprawiony: poniedziałek, 18 grudnia 2017 13:34