W roli eksperta - Anna Tymińska PDF Drukuj Email
Wpisany przez Sekretariat   
środa, 25 marca 2015 10:47

Prezes SMS Junior Wrocław – Anna Tymińska – wystąpiła dla telewizji Łączy nas piłka oraz sportowywroclaw.eu w roli eksperta podczas meczu żeńskiej kadry U-15 Polska – Czechy. Spotkanie rozegrano w Dzierżoniowie, a na żywo obserwował je sam prezes PZPN, Zbigniew Boniek!

 

 

 

Prezes SMS Junior komentowała na bieżąco wydarzenia boiskowe oraz udzielała merytorycznych odpowiedzi na pytania redaktora Łukasza Ciony.

To było historyczne wydarzenie, ponieważ po raz pierwszy mecz kadry kobiet realizowany był na żywo."Był to mój debiut w roli komentatora, jednocześnie bardzo ciekawe doświadczenie i ogromna odpowiedzialność. Muszę przyznać, że dobrze czułam się w nowej roli i jeśli w przyszłości nadarzy się podobna okazja, chętnie z niej skorzystam" – oceniała swój występ Anna Tymińska, która nie bez przyczyny została zaproszona do Dzierżoniowa.

W przeszłości bowiem z sukcesami reprezentowała barwy ekstraklasowego AZS Wrocław, była uczestniczką rozgrywek Ligi Mistrzyń, a także wielokrotną reprezentantką Polski. Dziś nadzoruje funkcjonowanie 4. Szkół Mistrzostwa Sportowego w kraju.

[autor Paweł Kościólek]

Pani prezes życzymy powodzenia za mikrofonem!

 

POLSKA - CZECHY U15;

http://new.livestream.com/accounts/12644892/events/3907208


 


Prezes Tymińska w towarzystwie trenerów kadr narodowych: B. Zalewskiego (U-16) i M. Stępińskiego,
podczas I. Ogólnopolskiego Turnieju Szkół Mistrzostwa Sportowego.


  

 

 

 

Poprawiony: poniedziałek, 30 marca 2015 06:01