Podjęli rękawice PDF Drukuj Email
Wpisany przez Sekretariat   
poniedziałek, 20 sierpnia 2018 08:21

Jagoda Sapor i Artur Ceglarek, dwoje absolwentów SMS Junior Wrocław po ukończeniu edukacji w naszej szkole z powodzeniem kontynuuje swoją przygodę ze sportem. Oboje są bramkarzami.

Jagoda właśnie przeniosła się z AZS WROCŁAW do czwartej drużyny w kraju - AZS PWSZ WAŁBRZYCH. Artur gra w Niemczech. Broni w tamtejszej Landeslidze w zespole FSV GRÜN WEIß ILSENBURG.


Mimo wielu sportowych obowiązków oboje znaleźli czas na realizację wspólnego marzenia. Postanowili produkować rękawice bramkarskie pod szyldem AJ SPORTS (nazwa nawiązuje oczywiście do inicjałów Artura i Jagody).


"Od dawna chciałem produkować rękawice, ale wiadomo... Trochę to kosztuje... Ale w końcu powiedzieliśmy sobie z Jagodą, że to jest ten czas i postanowiliśmy zacząć produkcję. Chcielibyśmy w przyszłości konkurować z najlepszymi firmami w kraju. Mieliśmy przyjemność grać w dużej ilości rękawic bramkarskich. Na podstawie analiz stworzyliśmy te idealne dla siebie. Z tego co widzimy, podobają się też innym bramkarzom i bramkarkom. Nawet tym z czołowych ligi. Wczoraj wysłaliśmy rękawice do bramkarzy Cracovii i Piasta Gliwice" - mówi Artur.


My podziwiamy przedsiębiorczość, jednocześnie życząc powodzenia!